gov.ua Державні сайти України
Пошук

Закарпаття: по координацію спільних дій домовлено з представником Уповноваженого ВРУ з прав людини

30 квітня 2021

Під час робочої поїздки на Закарпаття представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в західних регіонах Світлана Семчишин та працівники регіонального представництва Уповноваженого у Закарпатській області провели зустріч з керівництвом Управління Держпраці у Закарпатській області.

Сторони обговорили аспекти захисту прав і свобод людини в частині отримання легальної заробітної плати та виплати заборгованості. Також йшлося про налагодження координації спільних зусиль щодо забезпечення трудових прав раніше засуджених осіб, створення системи оперативного обміну інформацією для реагування на звернення громадян тощо,  були озвучені деякі проблемні питання та запропоновані шляхи їх вирішення.

Під час зустрічі Світлана Семчишин вручила начальнику Управління Держпраці Богдану Дорошу для ознайомлення щорічну доповідь Уповноваженого ВРУ з прав людини «Про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадян в Україні».

На завершення зустрічі учасники зібрання домовились про подальшу співпрацю з метою утвердження верховенства права та недопущення випадків порушень прав людини на території області.