gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: у Всесвітній день безпеки праці – про запобігання травматизму у телепередачі «Про важливе»

30 квітня 2021

Спецтемі – Всесвітньому дню безпеки праці була присвячена розмова у студії Rivne_Live. Гостем ефіру став начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний. Посадовець розповів про актуальність девізу, визначеного у 2021 році Міжнародною організацією праці «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоровя на роботі».

Юрій Наконечний пояснив, що пандемія COVID-19, вплинула на всі аспекти праці, створила нові виклики – тому важливо зміцнювати системи охорони, гігієни праці, як на національному рівні, так і на рівні кожного підприємства.

Очільник Управління наголосив, що необхідно підвищувати обізнаність суспільства і стимулювати діалог органів влади, роботодавців, працівників щодо створення стійких систем охорони праці. Потрібне розуміння, як в них інвестувати.

Юрій Наконечний також поінформував про виробничий травматизм на Рівненщині, небезпеку інфікування COVID і профзахворювання медиків, роз’яснив обов’язки роботодавців та підсумував роботу Управління у І кварталі цього року.

Важливо, що передача розміщена в комплексному медіа-просторі. #ПроВажливе дивилися глядачі телеканалу Сфера TV, ютуб каналу Rivne_Live, слухали на Радіо RESPECT UA та на інших медійних електронних ресурсах.