gov.ua Державні сайти України
Пошук

Перший заступник Голови Держпраці з робочим візитом відвідав Миколаївщину

11 вересня 2020
На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка перший заступник Голови Держпраці Ігор Гоцул з робочим візитом відвідав Миколаївщину.
Під час зустрічі з колективом Управління Держпраці посадовець зробив основний акцент на пріоритетних напрямах роботи Служби. Наголосив на важливості формування ефективної комунікації між центральним апаратом Держпраці та його територіальними органами стосовно розв’язання актуальних питань. Зокрема щодо проведення інспекційних відвідувань, заходів контролю у сфері охорони праці, розслідування нещасних випадків чи гострих професійних захворювань, технічних розслідувань, пов’язаних з використанням газу в побуті.
Начальник Управління Держпраці у Миколаївській області Юрій Козловський доповів про роботу стосовно реагування на інформацію про порушення трудових прав працівників, встановлення співпраці з соціальними партнерами, органами місцевої влади щодо комплексного підходу у забезпеченні дотримання суб’єктами господарювання  області норм чинного законодавства, вжиття заходів щодо здійснення  об’єктивних розслідувань гострих професійних захворювань медпрацівників на Covid-19.