gov.ua Державні сайти України
Пошук

Київщина: під час інспекційного відвідування виявлено 7 неоформлених працівників, яким заборгували заробітну плату за півроку

11 вересня 2020
Посадові особи ГУ Держпраці у Київській області провели інспекційне відвідування суб’єкта господаювання, який здійснює будівельно-ремонтні роботи на території одного з медичних закладів столиці.
Участь у заході контролю також взяли директор департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці Володимир Гончарук та знімальна група 5 телеканалу.
Приводом для інспекційного відвідування стала скарга працівників на неофіційне працевлаштування та заборгованість із заробітної плати.
Під час заходу контролю з’ясувалося, що 7 працівників офіційно не працевлаштовані, а роботодавець заборгував їм за півроку майже 600 тисяч гривень із заробітної плати.
Проте з посадовими особами ГУ Держпраці у Київській області ні керівництво підприємства, ні медичного закладу спілкуватися та надавати будь-які роз’яснення не захотіли. Окрім цього, головних державних інспекторів не допустили на територію закладу, тому вони змушені були викликати наряд поліції, який зафіксував факт недопуску до інспекційного відвідування.
ГУ Держпраці у Київській області готує офіційні запити до КМДА, Національної поліції в місті Києві, керівництва медичного закладу та суб’єкта господарювання.