gov.ua Державні сайти України
Пошук

Чернігівщина: з працівниками КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА» проведено семір

11 вересня 2020

У рамках системної інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду для керівництва, інженерно-технічного складу та робітників КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА». У заході взяв участь начальник Управління Держпраці  Микола Глущенко.

Під час теоретичної частини семінару-наради інспектори опрацювали з учасниками низку питань з охорони праці, законодавства про працю тощо. Зокрема, довели основні вимоги щодо необхідних процедур та заходів, спрямованих на забезпечення належного утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті під час ремонту та обслуговування обладнання. Розглянули загальні мінімальні вимоги безпеки до вантажопідіймальних кранів та машин згідно з вимогами Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18).

Окрему увагу приділили питанням безпечної експлуатації котельного обладнання, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів гарячої води та пари, які встановлюються Правилами охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18). Надали кваліфіковані роз’яснення основних вимог Типової інструкції з організації безпечного проведення газонебезпечних робіт (НПАОП 0.00-5.11-85).

У свою чергу, начальник Управління Держпраці Микола Глущенко, спілкуючись з колективом підприємства, наголосив на неухильному дотриманні вимог чинного законодавства про охорону праці та промислову безпеку і закликав присутніх керівників структурних підрозділів ТЕЦ до посилення контролю за додержанням працівниками правил безпечного виконання робіт задля збереження їхнього здоров’я та життя.

Також не обійшли увагою питання порядку і термінів проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

Під час практичної частини семінару-наради Микола Глущенко відвідав об’єкти та виробничі приміщення підприємства: водопідвідний канал, берегову насосну станцію, котлотурбінний цех, центральний тепловий щит, головний щит керування, а також оглянув відкриту розподільчу установку напругою 110 кВ.