gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Сумах працівникам АЗС наголосили на безпечних умовах праці

04 серпня 2022

Фахівці Управління Держпраці провели консультаційну зустріч з працівниками однієї з АЗС м.Суми.

Під час зустрічі проінформували про порядок організації безпечної праці в умовах воєнного стану з урахуванням особливостей пов’язаних з роботою АЗС.

Обговорили питання безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, неухильного дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки, профілактики виробничого травматизму.

Дослідили питання медичних оглядів, інструктажів, навчання та перевірки знань з охорони праці.

Управлінці зазначили, що безпечна експлуатація об’єктів, споруд і обладнання автозаправних станцій (АЗС) та охорона праці на АЗС забезпечується передусім виконанням вимог законодавства України з охорони праці, в тому числі Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки», нормативно-правових актів з охорони праці, будівельних норм, правил пожежної безпеки та інших нормативних актів.

Обговорили переваги запровадження електронного документообігу в системі охорони праці.

В ході зустрічі інспектори праці виявили деякі невідповідності нормам чинного законодавства з охорони праці на об’єкті. Враховуючи, що АЗС – це об’єкт підвищеної небезпеки, роботодавцю наголосили на негайному усуненні порушень.

Окремо проінформували про кампанію з протидії незадекларованої праці «Виходь на світло!». Акцентували на важливості задекларованої праці.

Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua