gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Хмельниччині із соціальними партнерами обговорили заходи задля мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків

04 серпня 2022

У Кам‘янці-Подільському посадовці Управління Держпраці спільно із соціальними партнерами обговорили питання попередження та зниження рівня виробничого травматизму на Хмельниччині.

На заході були присутні представники Департаменту соціального захисту населення, відділу з соціальної підтримки роботодавців, відділу за дотриманням законодавства про працю, Фонду соціального страхування та Федерації профспілок.

Обговорили основні аспекти «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві». А саме розглянули особливості процедури проведення розслідування та обліку нещасних випадків, що сталися на виробництві.

Проаналізували стан виробничого травматизму за січень-липень 2022 року у Хмельницькій області, а також обставини та причини нещасних випадків по всіх галузях.

Домовилися про проведення спільних заходів на підприємствах регіону задля попередження виробничого травматизму. 

Посадовці акцентували, що наразі Управління Держпраці надає консультаційну підтримку усім роботодавцям, які здійснюють діяльність в умовах війни, з питань, що входять до компетенції органу.