gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Луцьку підприємцям області наголосили на консультаційній підтримці

05 серпня 2022

У Луцькому міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл за участі представників Управління Держпраці, Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості та підприємців, які отримають гроші за програмою «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу».

Під час заходу представники державних органів обговорили з переможцями грантів напрями й нюанси відкриття власної справи.

Начальник Управління Держпраці Олександр Козлюк наголосив присутнімщо Управління Держпраці готове до консультаційної підтримки підприємців у межах своєї компетенції.

Нагадаємо, що  1 липня 2022 року стартувала програма «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу». Реалізація програми продовжується. Перші 17 волинян отримали позитивне рішення на отримання грантів від Державної служби зайнятості. Нині всі бізнесмени на етапі відкриття рахунків у банку та в очікувані грошей. Перелік напрямів їх роботи досить різноманітний: роздрібна торгівля, кав’ярні, виробництво металевих конструкцій, виготовлення меблів, б’юті та розважальна сфери тощо.

Більше інформації та рекомендацій щодо трудових відносин у період воєнного стану за посиланням https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/ .