gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Львівщині працівники шахти тренувалися ліквідовувати умовну аварію

05 серпня 2022

Нещодавно на ВП «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» відбувся тренінг з протиаварійної ліквідації умовної аварії працівниками шахти Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону.

Навчальну тривогу (тренінг) провела комісія за участі посадовців ГУ Держпраці, заступника технічного директора з протиаварійного та протипожежного захисту ДП «Львіввугілля» та командира Львівсько-Волинського воєнізованого гірничорятувального загону.

Тренінг провели з метою перевірки підготовки інженерно-технічних працівників, членів допоміжної гірничо-рятувальної команди, працівників шахти та ЛВ ВГРЗ до порятунку людей внаслідок аварії, ліквідації її наслідків, а також перевірки якості заходів плану ліквідації аварії і його відповідності фактичному положенню в шахті, оперативно-технічної готовності підрозділів ЛВ ВГРЗ до ліквідації аварії та її наслідків.

У ході навчальної тривоги виявляли місце умовної аварії та задіяли План ліквідації аварії «пожежа». Для ліквідації умовної пожежі, порятунку людей – на шахту викликали відділення оперативного взводу, машину лікарів реанімаційно-протишокової групи та командний склад ВГРЗ.

Комісія провела спостереження за діями диспетчера, головного інженера, працівників шахти та ЛВ ВГРЗ. Злагоджені дії всіх учасників стали запорукою успішної та оперативної ліквідації умовної аварії. Навчальна тривога зарахована, оформлена відповідним актом. Підготовка посадових осіб, працівників шахти до ліквідації «аварії» – задовільна. Директору шахти додатково запропоновано усунути окремі недоліки в організації роботи.