gov.ua Державні сайти України
Пошук

Тернопільщина: розпочато планову перевірку комунального підприємства «Тернопільводоканал»

08 квітня 2021

Комісія у складі головних державних інспекторів Управління Держпраці у Тернопільській області розпочала планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у комунальному підприємстві «Тернопільводоканал». Перевірка триватиме з 5 по 16 квітня 2021 року.

Голова комісії – начальник відділу Управління Олександр Мисак – перед початком заходу державного нагляду провів нараду із керівником та інженерним персоналом КП «Тернопільводоканал». Зокрема, окреслив план перевірки виробничих об’єктів і перелік питань, що будуть перевірені. Під час заходу державного нагляду інспектори перевірять стан дотримання вимог законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, державного гірничого нагляду, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю.

У рамках перевірки також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо ризиків та небезпек, які виникають на робочих місцях, проаналізовано основні причини настання нещасних випадків у галузі житлово-комунального господарства.

З нагоди Всесвітнього Дня охорони праці у 2021 році керівництво комунального підприємства «Тернопільводоканал» закликали долучитися до заходів із відзначення свята. Нагадаємо, щорічно, 28 квітня, в Україні та світі відзначають День охорони праці. Цього року для його проведення Міжнародна організація праці визначила гасло: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі».