gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: Управління Держпраці підтримало ПП «ІНМАРІН СЕРВІС» у намірі покращити обізнаність працівників з питань безпечного проведення електроробіт на висоті

07 квітня 2021

На ПП «Інмарін сервіс» відбулася зустріч посадових осіб Управління Держпраці у Миколаївській області з трудовим колективом підприємства щодо обговорення актуальних питань у сфері охорони праці.

Захід відбувся за підтримки керівництва ПП «Інмарінсервіс» в рамках планової перевірки з питань дотримання вимог виробничої безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці. Основними видами діяльності підприємства є виконання проєктно-конструкторських робіт, обслуговування берегового та судового радіолокаційного обладнання.

Під час заходу посадові особи Управління Держпраці зауважили на складностях виконання робіт на території замовника, важливості навченості працівників безпечним методам роботи, обов’язковості використання засобів індивідуального захисту, зокрема запобіжних поясів, гумових рукавиць, під час виконання робіт на висоті з обслуговування виробничого обладнання.

Окремо увагу працівників підприємства зосереджено на заходах, які реалізуються за нарядом-допуску, вимогах залучення до виконання робіт достатньої кількості працівників, які мають необхідний допуск з електробезпеки, забороні використання електроінструмента з приставних драбин тощо.