gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: у ТОВ «Акріс-Агро» роз’яснено вимоги безпечного проведення весняно-польових робіт

03 лютого 2020

Тематичний семінар провели в ТОВ «Акріс-Агро» фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. Участь у заході взяли посадовці департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, спеціалісти ДНЗ «Рівненський ОНЦ АПК», посадові особи та спеціалісти підприємства.

Про мету семінару, основні організаційні заходи з охорони праці перед початком весняно-польових робіт у підприємствах розповів заступник начальника департаменту агропромислового розвитку РОДА Володимир Самсонюк.

Стан охорони праці та травматизму у сільськогосподарській галузі охарактеризував начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Володимир Ситник. Очільник галузевого відділу роз’яснив учасникам семінару вимоги до обов’язку роботодавця із створення безпечних умов праці, роботи служби охорони праці з профілактики травматизму.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Інна Габінет наголосила на дотриманні вимог безпеки при проведенні весняно-польових робіт, експлуатації транспортних засобів, обладнання, машин, механізмів та устаткування.

За результатами семінару учасники вирішили:

  1. Керівникам усіх рівнів здійснювати постійний контроль щодо дотримання працівниками законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці, вимог інструкцій з охорони праці, вимог безпеки під час виконання робіт, за утриманням в справному стані та безпечною експлуатацією обладнання, машин, механізмів, устаткування.
  2. Активізувати роботу служб охорони праці усіх рівнів підприємства.
  3. Керівникам усіх рівнів постійно здійснювати необхідні заходи щодо дотримання та забезпечення працівниками законодавчих, нормативно-правових актів з питань охорони праці, безпеки дорожнього руху під час підготовки та проведення весняно-польових робіт.
  4. Не допускати до виконання робіт з підвищеною небезпекою працівників, які не пройшли у встановленому порядку інструктажі, навчання та перевірку знань з охорони праці.