gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Харківщині відбулося засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з протидії нелегальному обігу пального

03 лютого 2020

У Харківській обласній державній адміністрації відбулося щотижневе засідання Міжвідомчої регіональної робочої групи з проведення спільних заходів боротьби з нелегальним обігом і роздрібної торгівлі пальним.

Про вжиті заходи та результати роботи з протидії нелегальному обігу пального на території Харківської області станом на 31 січня 2020 року звітували: начальник  ГУ Держпраці у Харківській області Володимир Рожанський, в.о. начальника ГУ ДПС у Харківській області Артем Єфремов, керівники та посадові особи за напрямами роботи Міжвідомчої регіональної робочої групи – прокуратури Харківської області,Управління СБУ в Харківській області, ГУ ДСНС у Харківській області, ГУ Державної фіскальної служби у Харківській області.

Володимир Рожанський у своєму виступі зазначив, що «нині проводяться перевірки експлуатації об’єктів підвищеної небезпеки АЗС, АГЗП. Під час перевірки звертається увага на питання з реєстрації та взяття на облік ємностей для зберігання паливно-мастильних матеріалів, ідентифікації, наявності дозвільної документації на торгівлю пальним та скрапленим газом, наявності дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, наявності спеціалізованого навчання щодо виконання робіт підвищеної небезпеки  та використання  відповідного обладнання та інші».

На даний час фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області продовжують брати участь у проведенні спільних заходів робочих груп з протидії нелегальному обігу пального та роздрібної торгівлі на території Харківщини.