gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: у студії RIVNE LIVE розповіли про вакцинацію працівників та особливості відсторонення від роботи

18 листопада 2021

Гарячі питання, що стосуються теми вакцинації працівників і правових аспектів відсторонення від роботи обговорили у програмі «Про важливе на каналі RIVNE LIVE. Основні акценти розставила гість студії – Оксана Кондрачук, головний державний інспектор відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області

Зокрема, посадовець роз’яснила глядачам, що містить в собі поняття відсторонення від роботи. Окреслила перелік підприємств, установ, організацій, працівники яких підлягають обов’язковому щепленню від COVID-19 і хто має встигнути щепитися до 9 грудня.

Оксана Кондрачук пояснила на який період відсторонюється працівник і чи виплачується заробітна плата за час його відсторонення, відпускні, лікарняні.

У студії йшлося про процедуру відсторонення, особливості її застосування до працівників, які працюють дистанційно та ухиляються від вакцинації.

Також було наголошено, що Міжнародне свідоцтво про вакцинацію/профілактику чи або COVID-сертифікат не є лікарською таємницею про стан здоров’я і роботодавець має право бачити цей документ.