gov.ua Державні сайти України
Пошук

Перший крок до практичної реалізації Меморандуму з Українською Асоціацією Меблевиків

18 листопада 2021

У рамках реалізації Меморандуму про співробітництво і партнерство між Державною службою України з питань праці і Асоціацією «Українська Асоціація Меблевиків», підписаного 31.08.2021, 17 листопада відбувся перший спільний вебінар, присвячений питанням здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та про охорону праці.

Під час вебінару члени Асоціації мали можливість одержати відповіді на питання щодо підстав та процедур здійснення заходів державного нагляду (контролю), а також отримати практичні поради щодо застосування норм законодавства про працю, охорону праці та промислову безпеку, в тому числі під час початку опалювального сезону, попередження виробничого травматизму та порушень законодавства.

Цей захід став першим практичним кроком у реалізації положень Меморандуму та розвитку партнерських відносин між Держпраці та Асоціацією.

Відкриті взаємовідносини між Держпраці як контролюючим органом та організаціями і об’єднаннями роботодавців сприятимуть формуванню культури дотримання законодавства та створення гідних умов праці на рівні кожного роботодавця.