gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: на вебінарі поінформували про нові підходи Держпраці в превенції виробничого травматизму

22 червня 2021

Тематичний вебінар «Запобігання виробничому травматизму – нові підходи Держпраці» провели фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. До онлайну долучилося широке коло роботодавців, керівників служб охорони праці, працівників підприємств та закладів різних форм власності.

Спікер вебінару – начальник відділу інспекційної діяльності та розслідування нещасних випадків на виробництві Управління Держпраці Оксана Тимкіна поінформувала учасників вебінару про нові підходи Держпраці у профілактиці виробничого травматизм та пріоритетні напрями превенції.

Зокрема, в Управлінні Держпраці проведено аналіз стану організації безпеки праці на підприємствах області з метою визначення найбільш ризиконебезпечних галузей виробництваНа його підставі розроблено Профіль безпеки праці. Затверджено План превентивної роботи на 2021 рік, сформований на основі аналізу рівня виробничого травматизму та пропозицій керівників суб’єктів господарювання, соціальних партнерів й органів місцевого самоврядування області.

Оксана Тимкіна повідомила про стан виробничого травматизму та професійних захворювань на Рівненщині, основні причини нещасних випадків. Окремо фахівець зупинилася на проблемних аспектах розслідування нещасних випадків.

Пряма трансляція вебінару відбулася на базі навчально-тренінгового центру КЗ «Рівненськаобласна універсальна наукова бібліотека Рівненської обласної ради в рамках спільного інформаційно-просвітницького проекту.