gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: як впроваджувати зміни істотних умов праці на релокованих підприємствах – роз’яснили на Українському радіо

13 квітня 2022

Що саме змінилося у трудовому законодавстві, адаптованому до вимог воєнного часу, – роз’яснили в ефірі Українського радіо Рівне.

Зокрема, начальник відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Морозюк пояснив, які новації стосуються зміни істотних умов праці на релокованих підприємствах.

Посадовець поінформував, що істотні умови праці –  це системи та розміри оплати праці, пільг, режим роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміна розрядів і найменування посад та інше (частина третя статті 32 КЗпП України).

У період дії воєнного стану норми частини третьої статті 32 Кодексу законів про працю України та інших законів України щодо повідомлення працівника про зміну істотних умов праці не застосовуються.

Юрій Морозюк роз’яснив низку інших актуальних питань стосовно новацій законодавства, адаптованого до умов воєнного часу.