gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Полтавщині визначено переможців регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

13 квітня 2022

Понад 600 творчих робіт маленьких художників взяли цього року участь у регіональному турі конкурсу дитячого малюка від ДП «Редакція журналу «Охорона праці», що проходить за підтримки Державної служби України з питань праці.

Найактивнішими учасниками стали навчальні заклади Лубенського району та Горішньоплавнівської ОТГ, с. Розсошенці, с. Заводське та міста Миргород.

До участі у полтавському регіональному турі вирішили цього року приєднатись і юні художники зі Львівської, Кіровоградської, Черкаської, Сумської, Дніпропетровської, Рівненської та Тернопільської областей. І дві з цих робіт опинились серед переможців!

До складу журі з визначення переможців конкурсу увійшли представники Управління Держпраці, виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, представники установ Полтави та приватні підприємці. Очолював судійську комісію перший заступник начальника Управління Держпраці Олександр Розумний.

Тож, за підсумками тривалого обговорення членами поважного журі були названі роботи, які справили на них найбільше враження.

У першій віковій групі (6 – 10 років) переможцями стали:

І місцеОлександра Стеблян, «Тату, захисти себе!» (7 років, Семенівський ЗЗСО №2, викладач – Жанна Романенко).

ІІ місцеЄва Телешун, «Щоб безпечно працювати – треба правила вивчати!» (7 років, Семенівський ЗЗСО №2, викладач – Жанна Романенко).

ІІІ місцеАртем Кузуб, «Охорона праці – моє майбутнє!» (7років, Черкаська ЗОШ №8, викладач – Наталія Шостак).

У другій віковій групі (11 – 14 років):

І місце – Софія Монастирська, «Надія» (11 років, Черкаська ЗОШ № 32, викладач – Ірина Штихаренко).

ІІ місцеСергій Зеренець, «Знання з охорони праці – найцінніший вантаж» (12 років, Семенівський ЗЗСО №2,викладач – Жанна Романенко ).

ІІІ місцеКатерина Безпалько, «Твоя удача – це знання!» (12років, Семенівський ЗЗСО №2, викладач – Жанна Романенко ).

Третя вікова група (15 – 18 років):

І місцеКрістіна  Федоровська, «Шахта – дивний світ» (15 років, Пирятинський ліцей № 6, викладач – Наталія Христич).

ІІ місцеВалерія Капінус, «Будьте обережні на виробництвіта у побуті» (15 років, Карлівський ліцей ім. Ніни Герасименко, викладач – Вікторія Жмак).

ІІІ місцеАделіна Кулібаба, «Про правила безпеки дбай – свою сім’ю оберігай» (15 років, Дитяча художня студія «DaVinci» м. Зіньків, викладач – Наталія Фенько).

Вітаємо переможців, котрі будуть представляти Полтавщину у фінальному турі Всеукраїнського Конкурсу, який відбудеться після нашої перемоги та закінченню воєнного стану.

Дякуємо всім, хто допомагає і направляє наших дітей на шляху до формування свідомого і відповідального ставлення до особистої безпеки та безпеки тих, хто їх оточує.