gov.ua Державні сайти України
Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин”

10 липня 2020

Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин” (далі – проект акта) розроблено Державною службою України з питань праці (далі – Держпраці) для забезпечення реалізації положень Кодексу України про надра, Гірничого Закону України, Закону України „Про охорону праці” в частині безпечного виконання комплексу маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин.

Проект акта встановлює організаційні та технічні вимоги до всього комплексу маркшейдерських робіт при відкритому і підземному способах розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин, будівництві гірничих підприємств, використанні надр у цілях, не пов’язаних із видобуванням корисних копалин.
Прийняття проекту акта та реалізація його вимог сприятиме раціональному використанню надр та їх охороні, дасть можливість підвищити загальний рівень промислової та техногенної безпеки на гірничих підприємствах із підземним та відкритим способом видобутку рудних та нерудних корисних копалин в Україні.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:
Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 289 30 31.

Проект акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”, а також „Громадянам” → „Консультації з громадськістю”).

Проект наказу;

Правила виконання маркшейдерських робіт;

Додатки до Правил;

Пояснювальна записка на 4 арк.;

Прогноз впливу реалізації акта на ключові інтереси заінтересованих сторін на 2 арк.;

Аналіз регуляторного впливу на 16 арк.