gov.ua Державні сайти України
Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства економіки України “Про внесення змін до Порядку обліку вибухових матеріалів промислового призначення”

02 травня 2022

Проект наказу Міністерства економіки України “Про внесення змін до Порядку обліку вибухових матеріалів промислового призначення” (далі – проект акта) розроблений з метою приведення Порядку обліку вибухових матеріалів промислового призначення, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 06 липня 2006 року № 424, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 липня 2006 року за № 828/12702, у відповідність до вимог Закону України  “Проповодження з вибуховими матеріалами промислового призначення”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту акта приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-maildsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 2487457

Проект акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua(розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність, розділ „Громадянам” → підрозділ „Консультації з громадськістю”).

 

Наказ Про внесення змін до Порядку обліку

Пояснювальна записка до наказу

Порівняльна таблиця