gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавщина: на зустрічі із викладачами охорони праці закладів професійної і професійно-технічної освіти вивчали стан охорони праці в закладах освіти

17 грудня 2019

Представники відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Полтавській області взяли участь у роботі обласної методичної секції викладачів охорони праці.

На зустрічі, яка проходила на базі Полтавського професійного ліцею, головний державний інспектор Валентина Кац порушила тему загальних питань стану охорони праці в закладах освіти. Наголосила на необхідності створення на робочому місці безпечних та здорових умов.

Користуючись нагодою, інспектор опрацювала з присутніми дії при настанні нещасного випадку. Налаштувала присутніх на запобігання виникненню нещасних  випадків, аварій та пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.

Під час зустрічі Валентина Кац інформувала присутніх щодо змін нормативно-правової законодавчої бази з питань охорони праці, про стан загального та смертельного виробничого травматизму в області та окремо в галузі. Окремо зупинилась на дотриманні заходів безпеки під час проведення новорічних та різдвяних свят.