gov.ua Державні сайти України
Пошук

Одещина: про ризики та наслідки незадекларованої праці – в телестудіїї “Репортер”

09 червня 2021

ГУ Держпраці в Одеській області проводиться активна інформаційна кампанія щодо зниження рівня незадекларованої праці із залученням місцевих засобів масової інформації. Мова йде про затверджений Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік, яким передбачається організація інформаційно-роз’яснювальної та інспекційної роботи в ризикових сферах господарювання.

Сьогодні про ризики незадекларованої праці в телестудії «Репортер» розповів т. в. о. першого заступника начальника ГУ Держпраці в Одеській області Руслан Павловський.

Держпраці разом із представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки, Національної поліції, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, соціальних партнерів та представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини розробили Національний план спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.

Посадовець підкреслив ризикові сфери господарювання: сільське господарство, будівництво, оптова і роздрібна торгівля, промисловість, транспорт, поштова та кур’єрська діяльність, тимчасове розміщення і харчування.

В студіїї було обговорено впровадження Національного плану спільних дій щодо зниження рівня незадекларованої праці на Одещині. Увагу акцентовано на діяльності, яку фахівці ГУ Держпраці проводять серед суб’єктів господарювання різноманітних галузей і за допомогою якої в подальшому легалізацію праці буде зміцнено.