gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: Южноукраїнський професійний ліцей підтримав проєкт Управління Держпраці «Щасливе дитинство» щодо дотримання трудових прав неповнолітніх

09 червня 2021

Управління Держпраці у Миколаївській області проводить заходи, направлені на формування у молоді свідомої позиції щодо реалізації трудового потенціалу відповідно до вимог законодавства про працю та Конвенції Міжнародної організації праці «Про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці».

Проєкт Управління Держпраці «Щасливе дитинство» – це комплекс заходів, направлених на інформування  молоді Миколаївщини  про трудові права неповнолітніх та прояви найгірших форм дитячої праці, моніторинг використання дитячої праці суб’єктами господарювання та дотримання трудових прав неповнолітніх працівників.

Так, в рамках реалізації проєкту відбулась зустріч інспектор праці  Управління Держпраці у Миколаївській області Валентини Драчук та учнів Южноукраїнського професійного ліцею. Захід проведено за підтримки керівництва ліцею.

Під час зустрічі інспектор праці проінформувала дітей про трудові права неповнолітніх та закликала не приймати пропозиції щодо роботи без узгодження з дорослими.

З метою належного оформлення трудових відносин з роботодавцями серед учнів поширено інформаційні буклети Держпраці.