gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Тернопільщині триває превентивна робота щодо дотримання трудових прав працівників та вимог адаптивного карантину

05 серпня 2020

З урахуванням умов адаптивного карантину головні державні інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області Галина Климчук та Оксана Григорчук провели превентивну роботу щодо дотримання роботодавцями та працівниками на робочих місцях протиепідемічних заходів, вимог трудового законодавства та правових норм з безпеки та гігієни праці.

Зокрема, інспектори праці серед іншого зосередили особливу увагу працівників на перевагах офіційного працевлаштування, а роботодавців – на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Також фахівці державного органу поінформували працедавців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, правових норм з питань безпеки та гігієни праці та наголосили роботодавцям на відповідальності за їхнє порушення.

Довідково: на виконання окремих доручень Держпраці інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області проводять на території регіону інформаційно-роз’яснювальну кампанію, спрямовану на роз’яснення роботодавцям та працівникам переваг офіційного працевлаштування, вимог законодавства з безпеки і гігієни праці та важливості дотримання протиепідемічних заходів.