gov.ua Державні сайти України
Пошук

Київщина: про стан охорони праці та профілактику травматизму в лісовій галузі

06 серпня 2020

В Державному агентстві лісових ресурсів України відбувся семінар щодо профілактики коронавірусу та зменшення травматизму на виробництві.

Участь у заході взяли головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Головного управління Держпраці у Київській області Володимир Мазурок, представники Державного агентства лісових ресурсів України, служб з охорони праці лісогосподарських підприємств Київського обласного і міського управління лісового та мисливського господарства.

Під час семінару йшлося про стан охорони праці в лісовій галузі України та Київщини, дотримання карантину з метою запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19, запобігання виникнення виробничого травматизму та забезпечення контролю щодо створення безпечних умов праці в лісовому господарстві.

Проведення заходу є досить актуальним, адже лісова галузь є однією з найбільш травмонебезпечних. Організатори семінару акцентували увагу присутніх на тому, що Держлісагентством будуть вживатися ще більш жорсткі заходи до посадових осіб, які не виконують необхідних вимог із забезпечення належної охорони праці на підприємствах лісового господарства