gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Сумщині виявлені АЗС, діяльність яких загрожує життю та здоров’ю людей

12 жовтня 2021

Безпечні принципи роботи є запорукою того, що відвідувачі та працівники АЗС повернуться додому живими та здоровими.

Держпраці проводить постійну превентивну роботу та нагадує власникам автозаправних станцій, що при організації роботи обов’язково потрібно враховувати такі небезпечні властивості нафтопродуктів, як випаровуваність, токсичність, здатність електризуватися та вибухопожежонебезпечність.

В ході планової перевірки ТОВ «Торговий дім «Сан ойл» інспектори праці Управління Держпраці у Сумській області виявили численні порушення з боку підприємства з питань охорони праці. Жителі та гості таких населених пунктів Сумської області, як Шостка, Ямпіль, Кролевець, Глухів та Вороніж навіть не підозрюють наскільки небезпечні об’єкти розташовані на їхній території.

За результатами планового заходу інспекторами праці винесений припис, в якому визначено більше 110 порушень, більшість з яких загрожують життю працівників та осіб, які користуються послугами АЗС та потребують негайного усунення:

З метою захисту права працівників на безпечні та здорові умови праці, що визначені ст. 13 Закону України «Про охорону праці», готується адміністративний позов до Сумського окружного адміністративного суду про вжиття заходів до зазначеного підприємства щодо заборони експлуатації устаткування підвищеної небезпеки та проведення робіт підвищеної небезпеки, а також про факт виявлених порушень повідомлено правоохоронні органи та міжвідомчу обласну регіональну групу зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.