gov.ua Державні сайти України
Пошук

Хмельниччина: про дотримання організаційних і технічних заходів безпечного виконання робіт в діючих електроустановках

12 жовтня 2021

Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Хмельницькій області для інженерно-технічних та електротехнічних працівників «Гречанського району електропостачання» виробничого підрозділу «Жмеринська дистанція електропостачання» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця» проведено семінар-нараду на тему: «Дотримання організаційних і технічних заходів безпечного виконання робіт в діючих електроустановках».

На порядку денному – питання безпечного виконання робіт в діючих електроустановках шляхом неухильного виконання організаційних та технічних заходів у відповідності до вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Також в ході семінар-наради зроблено аналіз виробничого травматизму на підприємствах при виконанні зазначених робіт за дев’ять місяців поточного року та виробнича дисципліна.

Наголошено на необхідності використання електротехнічним персоналом засобів захисту від ураження електричним струмом та видачі наряду-допуску, розпорядження на виконання робіт в діючих електроустановках.

За результатами семінар-наради інженерно-технічним та електротехнічним працівникам рекомендовано:

забезпечувати додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки електротехнічними працівниками ЕЧС-9 під час організації та виконання робіт в діючих електроустановках;
здійснювати постійний контроль щодо забезпечення у необхідній кількості та правильного використання засобів індивідуального захисту;
посилити контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною в ЕЧС-9.