gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Полтавщині відпрацювали дії у разі витоку аміаку

13 лютого 2020

У ПрАТ «Кременчукм’ясо» відбулись навчання у разі виникнення аварійних ситуацій при експлуатації аміачно-холодильної установки та технологічних трубопроводів.

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Володимир Яретик довів до відома присутніх інформацію про обставини та причини виникнення аварійних ситуацій при експлуатації обладнання, де використовується аміак. Фахівець привернув увагу присутніх до властивостей аміаку, його впливу на організм людини та методів безпечного виконання робіт з аміаком.

З працівниками було обговорено питання щодо застосування засобів індивідуального захисту, які використовуються при виконанні робіт. Особливу увагу акцентовано на наданні першої долікарської допомоги при отруєнні аміаком.

Під наглядом посадової особи Управління Держпраці  у Полтавські області відпрацювали дії персону у разі витоку аміаку з технологічних трубопроводів. На навчанні посадові особи та працівники підприємства продемонстрували злагодженість дій під час ліквідації умовної аварійної ситуації.