gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Полтавщині перевірено 48 АЗС та накладено арешт на 326 тонн пального

07 квітня 2021

На засіданні робочої групи щодо ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Полтавської області обговорили стан проведення перевірок усіма залученими службами й підбили поточні підсумки проведених контрольних заходів.

Зокрема, про роботу за тиждень відзвітували фахівці територіальних управлінь Держпраці, податкової та фіскальної служб, поліції, ДСНСДАБІ та Держекоінспекції.

Заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков поінформував, що в березні здійснено 48 перевірок. Накладено арешт на 326 тонн пального на понад 7 мільйонів гривень. Розповів, що СБУ звернулася щодо необхідності проведення підрозділами ДПС, ДФС, Держпраці, Держекоінспекції, ДСНС комплексної перевірки діяльності однієї з компаній із питань дотримання податкового, екологічного законодавства, з охорони праці та промислової безпеки із залученням співробітників СБУ. За інформацією податкової служби, на території області зареєстровано 5 АЗС відповідної компанії.

Крім того, ще 8 об’єктів встановлені ОДА за договорами оренди землі, виявлено невідповідність цільовому призначенню земель, на яких вони розміщені. Впродовж тижня їх буде перевірено.