gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Миколаївщині виявлено незадекларовану працю 9 осіб, які здійснюють торгівлю на користь одного суб’єкта господарювання

28 липня 2021

В ході перевірок 5 торговельних об’єктів з продажу продовольчої групи товарів, що функціонують в рамках діяльності одного суб’єкта господарювання, зафіксовано факт використання незадекларованої праці 9 осіб.

Захід контролю відбувся за результатами моніторингу, проведеного під час інформаційної кампанії Держпраці щодо належного оформлення трудових відносин. У червні 2021 року суб’єкта господарювання та зайнятих продажем товарів осіб поінформували про негативні наслідки, притаманні незадекларованій праці. Саме тоді вагітна продавчиня повідомила інспекторам праці, що роботодавець обіцяв укласти з нею трудовий договір. Проте, як з’ясувалося при перевірці у липні, жодного трудового договору з особами, що здійснюють торгівлю, не було укладено.

За встановленими фактами інспектором праці складено акт, суб’єкту господарювання внесено припис щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.