gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Львівщині у забійному цеху птиці виявлено 6 неоформлених працівників

19 квітня 2019

Під час  інспекційного відвідування, яке  здійснювали інспектори ГУ Держпраці у Львівській області,  було  встановлено, що у забійному цеху птиці  шестеро  осіб працює без належного оформлення трудових відносин.

Нагадаємо, що відповідно до абзацу другого частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) суб’єкти господарювання несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.
Відтак  ГУ Держпраці у Львівській області застосовано фінансову  санкцію у розмірі  сімсот п’ятдесят одна тисяча сто сорок гривень за фактичний допуск до роботи  осіб  без оформлення трудових відносин.

Окрім цього,  у ТОВ інспектори виявили інші порушення законодавства, зокрема щодо оплати праці. За ці порушення роботодавця оштрафовано на чотири тисячі сто сімдесят три гривні.