gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: вітаємо лауреатів регіонального конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»!

19 квітня 2019

Сьогодні, з нагоди відзначення Всесвітнього Дня безпеки і гігієни праці, який цьогоріч має гасло «Безпечне і здорове майбутнє праці», на базі Херсонського будинку профспілок відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

В заході, взяли участь фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області, керівники та відповідальні особи з охорони праці підприємств, фахівці робочих органів Фонду соціального страхування в області, представники навчальних закладів Херсонщини, батьки та безпосередньо лауреати конкурсу.

Так, начальник Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Володимир Скрипнюк привітав юних майстрів та вручив переможцям грамоти та приємні подарунки.

Він зазначив, що подібні заходи є одним з найефективніших важелів впливу на зниження рівня виробничого травматизму на підприємствах області. Дитяча турбота і підтримка не може залишити байдужим жодного працівника і тим самим стимулює дотримуватися вимог виробничої безпеки, дбати про власне життя і здоров’я.