gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Кіровоградщині у ВП “Кременчуцький судноплавний шлюз” ДП “Укрводшлях” проведено спільну нараду з попередження травматизму

09 вересня 2020

У м. Світловодськ за ініціативою Управління Держпраці у Кіровоградській області та за участі представників відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування відбулася нарада з посадовими особами Відокремленого підрозділу “Кременчуцький судноплавний шлюз” Державного підприємства водних шляхів “Укрводшлях” з питань охорони праці та додержання законодавства про працю.

Головний державний інспектор Управління Держпраці Анатолій Шумейко надав присутнім інформацію про основні вимоги Правил безпеки праці під час експлуатації судноплавних гідротехнічних споруд НПАОП 0.00-1.03-06 , Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті НПАОП 0.00-1.15-07, Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями НПАОП 0.00-1.71-13, Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання НПАОП 0.00-1.80-18.

Учасники заходу зупинились на своєчасному та якісному проходженні посадовими особами і працівниками навчань з питань охорони праці та їх забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту.

Проаналізовано причини випадків смертей працівників під час виконання трудових обов’язків, що траплялись у 2018-2019 роках на відокремленому підрозділі та інших підприємствах міста. Зокрема, внаслідок утоплення.

Окремо йшлося про недопущення використання незадекларованої праці та основні шляхи зараження і профілактики COVID-19.