gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Хмельниччині триває боротьба із нелегальним обігом та роздрібною торгівлею пальним

17 березня 2021

Посадовими особами Управління Держпраці у Хмельницькій області здійснюються позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці та оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, закладами, установами, у сфері управління (володіння, користування) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

З переліку об’єктів підвищеної небезпеки обрано об’єкти, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю пальним. Відповідні заходи націлені  на попередження порушень, що мають значний негативний вплив на права, законні інтереси, життя та здоров’я  людини, захист навколишнього природнього середовища та забезпечення безпеки. Наразі заходами контролю охоплено 8 об’єктів АЗК.

Фахівці Управління Держпраці у Хмельницькій області, в якості технічних спеціалістів, залученні до роботи у міжвідомчих регіональних робочих групах зі сприяння у боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним утворених при Хмельницькій обласній державній адміністрації.

З 12 березня розпочато спільні дії з представниками Управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області. Нині тривають спільні заходи на двох об’єктах підвищеної небезпеки стосовно дотримання вимог охорони праці, промислової безпеки та оформлення трудових відносин.

Під час проведення позапланових заходів першочергово звертається увага на наявність дозвільних документів та декларацій відповідностіна виконання робіт з підвищеною небезпекою, кількість машин, механізмів, устатковання та наявність дозволів на їх експлуатацію, проведення ідентифікації та декларування об’єктів підвищеної небезпеки. Крім того, проведення навчання працівників з питань охорони праці та забезпечення їх засобами індивідуального та колективного захисту, а також спецодягом та спецвзуттям призначеним для роботи в вибухонебезпечному середовищі.