gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Хмельниччині перевізника оштрафовано майже на 900 тисяч гривень за використання незадекларованої праці

06 серпня 2019

Керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області, за матеріалами документальної позапланової виїзної перевірки ГУ ДФС у Хмельницькій області, накладено 876 тисяч 330 гривень штрафу на підприємця Кам’янець-Подільського, який працював на ринку з міжнародних перевезень та залучав до їх здійснення 7 водіїв без оформлення з ними належним чином трудових відносин.

Під час перевірки встановлено використання праці 7 найманих працівників-водіїв, які надавали послуги з міжнародних перевезень без належного оформлення трудових договорів. Працівники були допущені до роботи без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, підприємцю доведеться сплатити штраф на загальну суму 876 тисяч 330 гривень.