gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Черкащині розпочато перевірки готовності надання послуг дитячими оздоровчими закладами

06 серпня 2020

Комісія, до складу якої входять фахівці Черкаської обласної державної адміністрації, територіальних органів Держпраці, Держпродспоживслужби, ДСНС, розпочала перевірки готовності дитячих оздоровчих закладів Черкащини до відкриття. Першим закладом, який відвідала комісія, став ДЗВ «Літній наметовий табір «Витоки», що розташований в Корсунь-Шевченківському районі.

Комісією перевірено дотримання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, затверджених 30 липня 2020 року постановою Головного державного санітарного лікаря України №43.

Як зазначив начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Черкаській області Анатолій Карпенко, незважаючи на складні умови роботи під час карантину, персонал закладу заздалегідь подбав про безпечний відпочинок дітей влітку.

«Відповідальне ставлення керівників і працівників табору до виконання своїх обов’язків є запорукою безпечного відпочинку дітей в наметовому таборі», – наголосив Анатолій Карпенко.

Комісія надала рекомендації щодо покращення роботи табору та проконсультувала працівників з питань безпечного оздоровлення дітей.

Джерело фото сайт ДЗВ «Літній наметовий табір «Витоки»