gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: на ТОВ «Ойл Трансшипмент» визначили фактори, які впливають на виробничу безпеку складу оператора нафтоперевалки

04 лютого 2020

На ТОВ «Ойл Трансшипмент» відбулася нарада з питань забезпечення безпечного використання посудин для збереження нафтопродуктів. Участь у заході взяли посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області.

Учасники заходу обговорили ситуацію на ринку нафтопродуктів та заходи  безпеки, які вживаються під час перевалки легкозаймистих горючих рідин.

Склад оператора нафтоперевалки ТОВ «Ойл трансшипменту» налічує 32 сталевих наземних вертикальних циліндричних резервуарів з паливно-мастильними матеріалами. Тож забезпечення безпеки на такому підприємстві є вкрай актуальним.

Учасники наради обговорили порядок приймання нафтопродуктів під час надходження водним транспортом, зберігання,  відпуску  нафтопродукції власникам автоцистерн. Також зачепили питання технічного обслуговування резервуарів, зокрема проведення оглядів, планово-технічних ремонтів, а також контролю за дотримання вимог безпеки під час виконання робіт з зачистки резервуарів, зливу-наливу палива.

Наголошуючи на комплексному підході до забезпечення виробничої безпеки, посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області зауважили на необхідності здійснення нагляду за щільністю запірних пристроїв, фланцевих з’єднань труб та розміщення написів, табличок, знаків попередження по території складського комплексу.

Червоною ниткою через усю народу пройшов заклик до відповідальності кожного працівника підприємства за результати роботи, здійснення своєчасних заходів щодо виявлення та попередження виробничих ризиків.