gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Луганщині заступник начальника Міжрегіонального управління взяла участь у комісії щодо погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

26 липня 2021

23 липня 2021 року заступник начальника Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Марина Мартинюк взяла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Засідання під головуванням першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації – військово-цивільної адміністрації Олексія Смирнова відбулося за участі членів комісії, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голів райдержадміністрацій, заступників керівників міських військово-цивільних адміністрацій Сєвєродонецька та Лисичанська, заступника Рубіжанського міського голови та представників комунальних підприємств-боржників.

Учасники комісії розглянули питання погашення заборгованості із заробітної плати комунальними підприємствами-боржниками та заходи, спрямовані на зменшення цієї заборгованості. Зазначили, що станом на 1 червня заборгованість із заробітної плати на підконтрольній українській владі території області склала 34,5 млн гривень на 21 економічно активному підприємстві. При цьому 62,3 % заборгованості припадає на державні підприємства вугледобувної галузі. Порівняно із січнем поточного року сума заборгованості зменшилася на 87 %.

Наприкінці заходу було наголошено на важливості скоординованих дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з керівниками комунальних підприємств щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

За результатами роботи комісії першим заступником голови Луганської обласної державної адміністрації – військово-цивільної адміністрації Олексієм Смирновим було дано низку протокольних доручень з метою поліпшення стану погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на Луганщині.