gov.ua Державні сайти України
Пошук

Колегія Управління Держпраці у Вінницькій області визнала незадовільною роботу служби охорони праці філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика»

29 листопада 2019

У роботі виїзного засідання колегії, яке провів перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець, взяли участь начальник відділу нагляду в АПК та СКС Руслан Черниш, директор та посадові особи філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин).

Володимир Боковець детально проаналізував забезпечення дотримання системи управління охороною праці на підприємстві і запропонував визнати недостатньою роботу, яка проводиться у філії щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки.

Про стан охорони праці та виробничого травматизму в філії поінформував Руслан Черниш. За результатами аналізу виробничого травматизму за останні три роки встановлено, що у 2017 році нещасних випадків на виробництві не було. У 2018 стався один нещасний випадок з підсобним робітником дільниці заморозки тушки, а вже у 2019 році сталося 4 нещасних випадки (1 зі смертельним наслідком) та 1 нещасний випадок (смертельний), який стався на території філії «Переробний комплекс» з працівником філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика».

За результатами проведених розслідувань нещасних випадків, комісіями зі спеціального розслідування встановлено, що причини травматизму мали здебільшого організаційний характер, лише в одному випадку причиною смерті визнано неякісне проведення медичного обстеження.

Після обговорення отриманої інформації колегією Управління Держпраці у Вінницькій області було опрацьоване та прийняте відповідне рішення. Зокрема, роботу служби охорони праці у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» у частині проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам, що створюють загрозу життю та здоров′ю працівників, визнати незадовільною.

У рішенні визначено також конкретні заходи для покращення стану охорони праці і недопущення випадків виробничого травматизму.

Довідково:

Загальна чисельність працівників філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» складає – 4348 осіб, з них: чоловіків –1900, жінок – 2448. На роботах з підвищеною небезпекою задіяно 620 працівників.