gov.ua Державні сайти України
Пошук

Хмельниччина: працівникам ТОВ «Модуль Україна» – про вимоги охорони праці

08 червня 2021

Фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області для працівників ТОВ «Модуль Україна» проведено семінар з питань охорони праці.

В ході семінару роз’яснено вимоги законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, а також вимоги Правил безпечної експлуатації електроустановок, а саме: організаційних і технічних заходів безпечного виконання робіт в діючих електроустановках, видача наряду-допуску та розпорядження, а також вимоги Правил охорони праці під час роботи з інструментами та пристроями в частині виконання робіт на висоті.


Працівникам
ТОВ «Модуль Україна» наголошено на обов’язковому дотриманні організаційних і технічних заходів безпечного виконання робіт в діючих електроустановках.

Обговорено стан охорони праці на підприємстві ТОВ «Модуль Україна», зокрема дотримання вимог безпеки при організації та виконанні робіт в електроустановках із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин, механізмів та драбин.

Роз’яснено правила безпеки при виконанні робіт на висоті, вантажно-розвантажувальних роботах за допомогою навантажувачів та підіймальних пристроїв.

Проаналізовано стан виробничого травматизму в галузі енергетики із зазначенням обставин і причин нещасних випадків, що сталися у минулому році. Запропоновано перелік заходів націлених на попередження та зменшення рівня виробничого травматизму у зазначеній галузі.

Ключовим елементом в процесі трудової діяльностів у будь-якій галузі є піклування про здоров’я та збереження життя  працівників, відтак необхідно обов’язково забезпечувати їх засобами колективного та індивідуального захисту, спецодягом та взуттям, засобами гігієни та контролювати їх використання.