gov.ua Державні сайти України
Пошук

Хмельниччина: працівникам ТОВ «Карат» – про попередження виробничого травматизму

13 жовтня 2021

Фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області для працівників ТОВ «Карат» проведено семінар-нараду на тему: «Попередження виробничого травматизму».

В ході семінару прокоментовано проблемні питання з охорони праці в галузі легкої промисловості та запропоновано шляхи їх вирішення.

Наголошено на основних вимогах безпеки під час обслуговування електроустановок та організаційних і технічних заходах, що убезпечують працівників під час роботи в електроустановках.

Проаналізовано стан виробничого травматизму в галузі легкої промисловості та виокремлено головні причини настання нещасних випадків, крім того, запропоновано заходи задля попередження нещасних випадків на виробництві.

Під час семінару обговорено дотримання вимог промислової безпеки та охорони праці під час виконання робіт на висоті, а також при виконанніробіт підвищеної небезпеки.

За результатами семінар-наради працівникам ТОВ «Карат» рекомендовано:

розробляти та впроваджувати заходи щодо профілактики виробничого травматизму;

посилити контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною на підприємстві;

забезпечити дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці ;

проводити щорічні навчання з питань охорони праці та безпечного ведення робіт з підвищеною небезпекою для посадових осіб та працівниківпідприємства;

розробити та впровадити комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативних вимог з питань охорони праці;

забезпечити відповідно до норм видачу спецодягу, ЗІЗ, мийних та знешкоджуючих засобів для працівників.