gov.ua Державні сайти України
Пошук

Хмельниччина: працівникам СФГ «Клепачі» – про вимоги безпеки під час підготовки до жнивної кампанії

22 червня 2021

Про безпеку виконання польових робіт працівникам СФГ «Клепачі» розповіли фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області під час проведення семінару.

В ході семінару роз’яснено основні вимоги безпеки праці під час зернозбиральних робіт сільськогосподарськими підприємствами. Звернуто увагу і на превентивні заходи, які є обов’язковими та мають проводитися перед початком робіт.

Наголошено на виконанні Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві,  вимогах безпечної експлуатації транспортних засобів та обов’язковому дотриманні рекомендацій з безпечного проведення польових робіт, організації умов праці на виробництві в умовах дії високої температури навколишнього середовища.

Крім того, роз’яснено правила безпеки при роботі у бункерах, а саме до робіт у середині ємності допускаються особи, які пройшли медичне обстеження і мають допуск на виконання таких робіт. Перед початком роботи всередині бункера всі працівники повинні бути докладно проінструктовані щодо характеру та заходів безпеки робіт на об’єкті, де мають відбутися роботи.

Зосереджено увагу працівників СФГ «Клепачі» на безпеці праці під час обробітку ґрунту та збиранні врожаю, використання пестицидів та гербіцидів.

Під час семінару проаналізовано стан травматизму в агропромисловому комплексі. Виокремлено головні причини настання нещасних випадків, серед яких порушення правил безпеки руху на полях, невиконання інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації машин, механізмів.

За результатами семінару працівникам СФГ «Клепачі» рекомендовано зосередити увагу на неухильному дотриманні інструкцій з питань охорони праці, технологічних інструкцій. Здійснювати постійний контроль за дотриманням трудової та виробничої дисципліни працівниками підприємства.