gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: у 16 роботодавців в курортних районах виявлено 47 працівників, які працювали без оформлення трудових відносин

27 липня 2021

Головним управлінням Держпраці у Херсонській області продовжується робота по зведенню нанівець таких явищ, як незадекларована праця та виплата заробітної плати «в конвертах».

Зокрема, протягом трьох тижнів масштабної інспекційної кампанії, яка стартувала з 01 липня поточного року, інспектори праці приділили більшу увагу підприємцям, які працюють на курортах Херсонщини.

Заходами контролю було охоплено 16 роботодавців Генічеського та Голопристанського районів у яких виявлено 47 працівників, які працювали без оформлення трудових відносин.

Два підприємця сфери організації харчування, використовували у кафе в центрі села Залізний Порт працю 18 робітників, не уклавши з ними трудові договори та не повідомивши територіальний орган ДПС про прийняття працівників на роботу.

Всім підприємцям, по яким встановлено порушення вимог трудового законодавства, внесено приписи щодо усунення виявлених порушень та попередження про відповідальність, а по суб’єктам господарювання, які перебувають на загальній системі оподаткування, матеріали перевірок передані уповноваженій особі та відкрито справи про накладення штрафу.