gov.ua Державні сайти України
Пошук

Херсонщина: під гаслом «Безпека понад усе!» проведено семінар в освітньому закладі

08 січня 2020

На базі Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 головний державний інспектор відділу нагляду в промисловості ГУ Держпраці у Херсонській області В’ячеслав Арашкієв провів для працівників закладу освіти семінар на тему «Безпека понад усе!».

Під час заходу обговорювались питання щодо змін у Порядку розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

«Так, у новому Порядку розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві додано: спеціальному розслідуванню підлягають, зокрема, нещасні випадки з особами, які працюють на умовах цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, а також нещасні випадки, що сталися з особами, фактично допущеними до роботи без оформлення трудового договору», – зазначив інспектор.

Також він роз’яснив процедуру оформлення тимчасового акта за формою Н-1 та його скасування.

У кінці заходу фахівець наголосив на дотриманні Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та Правил безпечної експлуатації систем газопостачання та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки під час опалювального сезону.