gov.ua Державні сайти України
Пошук

Харківська область: визначено переможців першого етапу конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2018»

05 березня 2018

У Головному управлінні Держпраці у Харківській області підбили підсумки першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Конкурс відбувається за підтримки Державної служби України з питань праці за ініціативою ДП «Редакція журналу «Охорона праці».

Голова  конкурсної комісії Володимир Рожанський – начальник Головного управління Держпраці у Харківській області.

З боку соціальних партнерів у роботі комісії взяли участь Юрій Шпарага – директор Департаменту соціального захисту ХОДА, Олександр Буланий –  начальник управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області, Сергій Волков – заступник Голови Об’єднання профспілок Харківської області.

За два місяці 2018 року до ГУ Держпраці надійшло 793 малюнка, з них 9 надіслано для подальшої участі у фінальній частині конкурсу.

Інформаційно. Конкурс відбувається щорічно з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні 28 квітня, з метою популяризації питань охорони праці, привернення уваги суспільства до проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки, зосередження уваги на можливих небезпеках серед дітей та молоді.