gov.ua Державні сайти України
Пошук

Харківщина: про порядок допуску працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки на об’єктах нафтогазодобувної промисловості

02 грудня 2019

За участі фахівців відділу гірничого нагляду ГУ Держпраці у Харківський області відбулося прийняття в експлуатацію бурової установки для буріння свердловини №18 Північно-Кузмичівського родовища розташованого на території Харківської області. Буріння буде здійснювати Хрестищенське відділення бурових робіт Філія Бурового Управління «Укрбургаз» АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ».

Також фахівці відділу провели робочу зустріч з безпосередніми керівниками робіт та працівниками бурової бригади. На робочій зустрічі з метою проведення превентивних заходів щодо недопущення нещасних випадків та травмування на виробництві була надана інформація щодо порядку допуску працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки на об’єктах  нафтогазодобувної промисловості. Під час зустрічі також було наголошено на необхідності перед виконанням робіт підвищеної небезпеки приділяти особливу увагу таким питанням:

  • до робіт  на  об’єктах  нафтогазодобувної промисловості  допускаються особи,  що пройшли медичний огляд згідно:  з  Порядком  проведення   медичних   оглядів   працівників   певних  категорій  і   не  мають протипоказань  за  станом  здоров’я  для  роботи за спеціальністю; з вимогами Переліку робіт,  де  є  потреба  в  професійному доборі;  з вимогами  Переліку важких  робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких  забороняється  застосування  праці  жінок.
  • крім того,  ці особи проходять наркологічний огляд  згідно  з постановою Кабінету  Міністрів  України від 06.11.97 №1238 “Про обов’язковий профілактичний наркологічний огляд і порядок його проведення”.