gov.ua Державні сайти України
Пошук

До якого територіального органу Держпраці подається декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на технологічні транспортні засоби?

Відповідно до п. 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 6 січня 2010 р. № 8 технологічних транспортний засіб, що належить юридичній особі, реєструється за місцезнаходженням органу управління юридичної особи, а той, що належить фізичній особі, – за місцем проживання або перебування фізичної особи.

Допускається реєстрація технологічного транспортного засобу за місцем його експлуатації, у тому числі того, що перебуває у постійному користуванні або оренді юридичної чи фізичної особи.

Відповідно до вищевикладеного подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на експлуатацію технологічних транспортних засобів здійснюється за місцезнаходженням органу управління юридичної особи, а той, що належить фізичній особі, – за місцем проживання або перебування фізичної особи, та допускається отримання декларації за місцем його експлуатації, у тому числі того, що перебуває у постійному користуванні або оренді юридичної чи фізичної особи.