gov.ua Державні сайти України
Пошук

Держпраці рекомендує суб’єктам господарювання та експертним організаціям звернути увагу на найбільш поширені недоліки в документації під час оформлення дозволів

03 лютого 2020

З метою уникнення непорозумінь Держпраці рекомендує суб’єктам господарювання та експертним організаціям звернути увагу на найбільш поширені недоліки в документації під час оформлення дозволів.

Недоліки у заяві на одержання дозволів

  1. Подана заява не відповідає формі, наведеній у додатку 4 Порядку: не від юридичної особи.
  2. У заяві не зазначено, яке саме устатковання напругою понад 1000 В (електричне устатковання електричних станцій та мереж; технологічне електрообладнання) підприємство буде випробувати.
  3. У заяві перелік робіт не відповідає переліку, що зазначений у висновку експертизи.
  4. У заяві назва устатковання підвищеної небезпеки не відповідає назві переліку устатковання, що наведена у пункті 2 додатку 3 Порядку.

Недоліки у висновках експертизи

  1. Висновки надходять без захисту сторінок.
  2. Висновки розробляються експертними організаціями, в яких у сфері акредитації органу з інспектування не зазначено види робіт та перелік машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, на які розробляються висновки експертизи.

Також Держпраці наголошує, що згідно з законодавством документи дозвільного характеру видаються на безоплатній основі. Будь-які пропозиції щодо посередництва чи сприяння в отриманні дозволу не відповідають закону. Будьте обачними, щоб не потрапити до рук шахраїв.