gov.ua Державні сайти України
Пошук

Чернівецька область: за недопуск до інспекційного відвідування на роботодавця накладено штраф у розмірі понад 372 тис. грн.

28 серпня 2018

При спробі інспекторів праці Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками Сокирянської міської ради здійснити захід державного контролю з питань виявлення неоформлених трудових відносин у закладі громадського харчування Сокирянського району фізичною особою – підприємцем створено перешкоди для його проведення.

На вимогу інспекторів праці надати необхідні документи, зокрема, трудові договори, накази про прийом на роботу, повідомлення органів ДФС про прийом працівників на роботу, роботодавець відповів грубою відмовою. Крім того, він не надав можливості фахівцям поспілкуватись з працівниками закладу.

За створення перешкод у здійсненні інспекційного відвідування до підприємця застосовано фінансові санкції, відповідно до абзацу сьомому частини другої статті 265  Кодексу законів про працю України, у розмірі 100 мінімальних заробітних плат, а саме: 372 300 гривень.