gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: судом заборонено експлуатацію обладнання на підприємстві з виробництва хлібобулочних виробів

03 серпня 2018

Фахівцями Управління Держпраці у Черкаській області проведено перевірку щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на підприємстві з виробництва хлібобулочних виробів.

Перевіркою виявлено факти порушення вимог законодавства з охорони праці, що створюють загрозу життю та здоров’ю працівників підприємства. Зокрема, без отримання у встановленому порядку дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки здійснюється експлуатація технологічного устаткування, елементів систем газопостачання та проводяться газонебезпечні роботи.

Управління звернулось до Черкаського окружного адміністративного суду з позовом щодо застосування до суб’єкта господарювання заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю), а саме: зупинення роботи технологічного устаткування і елементів системи газопостачання природнім газом та виконання газонебезпечних робіт до усунення порушень, що створюють загрозу життю працюючих.

Суд повністю задовольнив адміністративний позов Управління.